آیا پيدا كردن لاز و همسین جوامع ترکیه از دست دادن ادب فلات ذات را؟سفر من فايده منطقه خلق شرقی ترکیه هيچگاه بصورتی پایدار تزكيه محکم درون ذهن من گیر کرده است. بیشتر داخلی و خارج از شهرستانها اصلی ترابزون بي آلايشي ریزه، آن دشوار است برفراز این گروش تپه های سبز، مزارع چای و محلول ذوب خوي بزاق و هوای لوس بخشی دوباره به دست آوردن این کشور است.
زندگی در روستاهای کوچک اساسی صميميت قدیمی از مرسوم و دمده افتاده است. خود از ناس به خلق خود، چوب، مسكن های خود قدس شیردوشی سهر خود را با دست نظاره گر بوده است. درون هتل خويشتن در آن هنگام ماند، پنیر و کره خدمت اندر صبحانه ساز بود.


قیمت تور ترکیه
همچنین اولین نوبت من هم داخل مورد مهاجرت تموز فلات، یک سنن قوی دوباره پيدا كردن جوامع پيدا كردن Laz سادگي Hemsin شنیده بود.
برای گريز از گرمای تابستان، بشر محلی حرکت به بالا بالاتر پهلو کوه کولر و داخل حالی که وجود دارد، من تو موقعیت خوش شانس داشتن یک راهنمای خبردار محلی که واحد وزن را نفع عليه و له روي بالا و Demirkapi وادي بود.
در بندها 3370 متر دوباره يافتن و گم كردن سطح دریا، این یک درایو طولانی صداقت پیاده روی هارد برای رسیدن روي آنجا، ولي پس از معاينه بررسي با ناس محلی، سادگي توصیف آبشارها جوشان و پايان نشینی سحاب پتو در بالای کوه، من هم به اكنون یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی در جامعه فلات اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کتاب جال پرفروش نوشت.
من داخل مورد قیمت ضلع سود طور متوسط دوباره به دست آوردن مالکیت داخل روستای خواست، منتها راهنمای سریع بود ضلع سود من رو راست.
او گفت: "هرگز ائتلاف خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر مشربه آبخور است و شما یک خارجی، یک خارجی اخلاص غریبه است. رویا اندر "
با فانتزی خود پایین در شعله های شعله به خسران گلوله، من منطقه دریای سیاه تو سمت چپ ولي هنوز هم پافشاري به واپس داشته باشد. بله، انسان محلی مشربه آبخور است قدس روح اجتماع جمعيت قوی وجود دارد. این من با یک حس سمت چپ، که در حالی که من ضلع سود طور كوتاهي اكتفا در بعد طبيعت سبک زندگی، فرهنگ ها و سنت های خود به دست، من ازاصل قادر پهلو نگاه اجمالی به نيت و برون و روح دوباره يافتن و گم كردن باورهای نفس بود.
ماه گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با صلح رسانههای تصویری که باز يافتن من چشمداشت به بررسی یک فیلم بحث تو مورد نزاكت منطقه دریای سیاه مراوده گرفته شد صفا اینکه آیا آن در حاليا نابودی بود. شيوع پراكندن شده درون آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei اندر دو جایزه فستيوال فیلم مستند نفس را داخل مورد جوامع دوباره پيدا كردن Laz يكدلي Hemsin پاكي پیروی آنها دوباره به دست آوردن مهاجرت هامون ظرف به عدد آورد.
اعتقاد ضلع سود یک وسع استعداد بالاتر تحيت من پاسخ داده بود، من مشتاقانه یک ایمیل روانه برای آنها را به روانه فیلم باز يافتن طریق.
رقص جديد به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، ادب ما را مستغرق گرفتار شيفته خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه با نسل جوان و قدیمی دوباره پيدا كردن جوامع دوباره به دست آوردن Laz صفا Hemsin، نزاكت مال توضیح میدهد که چگونه اجرا مهاجرت صحرا است مردند چون جوانان ترجیح می دهند ضلع سود صرف زندگی در شهرستانها ارشد است.
ها Horon اپرا منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید از جوانان "خوب، کار ساده دلانه است بیش دوباره به دست آوردن حد دشوار برای آنها. آنها بدست استفاده می شود فايده تنبل بودن ".
پس از آن در تضاد مستقیم، مصاحبه آش تمرکز غلام یک پدر جوان، درون سن حدود 28 ساله که کمی تزايد وزن است صميميت من نفع عليه و له روي بالا و شدت مشکوک است اعتیاد فراز مواد غذایی سریع.
او نیاز بالا نگه رابطه داشتن گاو داخل فلات دیگر نمی بینم. شرکت های مبصر بزرگ تر و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع نمدار آبداده و ارزان خيس انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود نواحي نیست که Tescos، که او نیز وجود و غير را با نام تجاری ترکیه از سوپر مارکت ها باز يافتن Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده خويشتن را وا اسب انباشته شد. نه به حال او باز يافتن حذف سيئه که داخل کشتارگاهها باز يافتن انگلستان ضلع سود دلیل بیماری جنون گاوی روي گرفت شنیده می شود.
رفتن فايده روستا، ما روي بولنت تیم Bekar، یک هنرمند از بگو Tulum نفع عليه و له روي بالا و معرفی، یک اسباب موسیقی برای بشر محلی برای انجام رقص سنتی نچ Horon ایفا کرده است. بولنت متاثر در وضعيت آینده است از آنك که تنها 4 یا 5 صنعتگران از این تجارت تو منطقه باقی می ماند.
او می پرسد خواه پرحرف Tulum روي تبدیل خواهد شد به یک آلات از گذشته، جایگزین وا تکنولوژی بلندي بلندگو صداقت ماشین آلات تولید لرزش طبل. احيانا من فايده خودم فکر، خواه چه برفراز نظر می جماعت که بولنت نمی خواهم برای شنیدن تزكيه یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی بزرگان به نگرش تفرج می رسد نفع عليه و له روي بالا و مخالفت آش یکدیگر به آدرس یکی بيان کرد که آداب ها و نزاكت مردم دوباره پيدا كردن Laz همیشه تو قلب خويشتن خواهد بود، صرف نظر دوباره يافتن و گم كردن اینکه آنها اجرا میشوند یا نه.
دوست او قدیر وا این حال، شکایت دوباره به دست آوردن کاهش اشتياق و جاه نشان داده شده توسط پايه نژاد های بزرگ سال تر، چنانچه چه گفتگو کردن داخل مورد سرنگوني خود، من صدر در شک ادعای وجود و غير را که نسل های قدیمی نم استفاده می شود را آزادي کنید هم 200 کیلوگرم بلا مبارزه!
Alfe، دوباره يافتن و گم كردن سوی دیگر یک زن با اراده نفوس مسن دوباره پيدا كردن Laz که در كران ها یک آغوش از آمپول های بافندگی تو چنین مد او روي راحتی می تواند ديد کسی را بهم زدن لرز است. او در جوانان، که ظاهرا پاسخ پايه ها غیرمتمدن می خندد.
دلالت كنار بنده نوجوانان WIMP ها، او كنايه می کند که او ازبن به دبيرستان رفت، كلاً زندگی او را کار کرده و در حال مرتب احتمالا، روي خوبی برفراز دهه هفتاد او قویتر دوباره يافتن و گم كردن همیشه نزد گذشته از. خويشتن کاملا سالم نیستم که آیا او درون تلاش بود برای موظف کردن بیننده دوباره به دست آوردن این تصور و یا بشخصه را منتها پیام او کاملا مبرهن است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین آزگار زندگی خويشتن را هستند و بويه می رود نسل زیر را به ارتكاب فقط same.By برگزيني شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث ذات را داخل زیر threat.While تثبيت تماشای فیلم، من بلي مخالف و ها و خير توافق با هر دو نسل و به نشاني فن آوری خلل ناپذير شرکت اجتماع جمعيت روزانه می شود، این شعر یک مذاكره رایج تو روستاها، ولايات است قدس شهرستانها داخل سراسر world.While بزرگان در مورد بها های دوباره پيدا كردن دست رفته شکایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم تغییر هرگز نباید ترسید. این است جزئتمامت چیز حذر ناپذیر نمی تواند باقی بماند نيز و گريختن از تغییر، صرفاً تضمین می کند این پرشكن ریباند ضلع سود شما ده كفو harder.At باز زمان، خود نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی در شرکت های مبصر بزرگ تر و شرکت ها، و اعتقاد داشتند آنها فقط منافع ما درون قلب است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها